Synergia człowieka i technologii

VISARP to doświadczony i efektywny zespół, najnowsze technologie wydruku i zautomatyzowane procesy produkcji. 

Posiadając tak silne i nowoczesne zaplecze, stajemy się rzetelnym partnerem produkcyjnym drukarni, agencji reklamowych i eventowych oraz firm oferujących wydruki. Wiemy, że zadowolenie naszych Klientów zależy zarówno od jakości wydruku, jak i obsługi, dlatego oprócz samego produktu, zapewniamy niezawodny serwis, płynną komunikację, bezpieczne pakowanie i punktualny transport. Posiadamy rozbudowaną ofertę druków wielkoformatowych i systemów ekspozycyjnych. Dbamy o całościową realizację powierzonych nam kampanii i indywidualnych zleceń. Każdy projekt zostaje zrealizowany na najwyższym poziomie technicznym i logistycznym.

Visarp

Ekipa VISARP

Zespół VISARP tworzą ludzie związani z branżą reklamową, marketingową i poligraficzną od wielu lat. Uważamy, że efektywna i zgrana załoga decyduje o atmosferze pracy, jakości oferowanych rozwiązań i trwałości budowanych relacji z Klientami. Wspieramy się i pomagamy sobie w każdej sytuacji, co przekłada się na efekty naszej pracy oraz satysfakcję naszych klientów i naszą. 

Dlaczego nie znajdziesz
tu portfolio? 

Nie publikujemy logotypów Klientów ani galerii realizacji, ponieważ wiemy, jak ważna w naszej branży jest dyskrecja. W ten sposób budujemy zaufanie, łączące nas z Klientami i Partnerami na lata. Jeśli chcesz poznać nasze możliwości, skontaktuj się z nami. 


Park maszynowy VISARP

Wiedząc jak duże znaczenie ma ekologia naszą produkcję opieramy na możliwie najprzyjaźniejszych 
dla środowiska technologiach naszej branży. Druk Sublimacyjny i latexowy.

Od samego początku stawiamy na bezkompromisową jakość dostarczanych wydruków. Jeśli chodzi wiec o dobór i odwzorowanie kolorów nasz Durst Rhotex 325 wyposażyliśmy oprócz standardowych barw CMYK w kolory dodatkowe Orange i Violett. Dzięki temu powiększyliśmy paletę barw oraz precyzyjniej potrafimy odwzorować najtrudniejsze kolory Pantone.

Równie dobre efekty druku na foliach zapewnia nam najnowszej generacji maszyna latexowa HP. Wspieramy się najnowszym spektrofotometrem Barbieri Spectro LFPqb i sprofilowaną drukarką Epson SureColor P5000.

Dla zapewnienia jakości równie ważnym elementem jest wykończenie. Tu stawiamy na kalander Monti Antonio, a połączenie plotera tnącego Bullmer Top Cut z automatami szyjącymi Matic gwarantuje kluczową dla naszych Klientów wydajność i dokładność wykończenia.Nasze technologie są przyjazne dla środowiska co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.