Co robimy i dlaczego powinniśmy to robić również dla Ciebie?

Zapewniamy całościową realizację powierzonych nam kampanii tak samo jak jednorazowych zleceń. Wybierz obszar działania, by dowiedzieć się więcej.

Visual Communication

Wykorzystując nowoczesne technologie  wspieramy Klientów w realizacji strategii komunikacji wizualnej marek i produktów.

Kampania VM to złożony projekt, dla którego powodzenia niezbędna jest perfekcyjna spójność wszystkich elementów. Jesteśmy efektywnym i elastycznym partnerem produkcyjnym, który sprosta wszelkim wymaganiom techniczno-logistycznym i poradzi sobie w nagłych, stresujących sytuacjach, np. gdy modyfikacje będą potrzebne „na wczoraj”. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z agencjami w zakresie realizacji różnorodnych kampanii.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • Dopasujemy terminy i zorganizujemy prace tak, by zmieścić się w mocno napiętym harmonogramie
 • Dobierzemy odpowiednie materiały i dopasujemy kolory
 • Dostarczymy próbki i odpowiednie produkty (na live mock-up)
 • Wyprodukujemy i skompletujemy zestawy zróżnicowanych produktów
 • Zadbamy o sprawny i terminowy Roll-Out
 • Zorganizujemy nieplanowaną dostawę zamówienia – nawet w ostatnim momencie

Zdajemy sobie sprawę, jak wysokie są oczekiwania wobec skuteczności kampanii VM. Wiemy też, że konieczność redukcji kosztów i nakładów pracy jest dzisiaj nieunikniona. Dostosujemy optymalne rozwiązania do założonego budżetu.  


Art 4 Stage

Targi, koncerty, sceny teatralne, imprezy sportowe... Od lat współpracujemy z firmami eventowymi jako partner produkcyjny.

W niewielu branżach terminowość dostaw jest tak istotna, a ramy czasowe tak wąskie, jak w świecie eventów. Nie bez powodu organizację imprezy porównuje się często do startu rakiety. Gdy odpali, nie ma możliwości powrotu ani przełożenia terminu – niezależnie od tego, czy jest to wydarzenie sportowe, kulturalne, muzyczne czy biznesowe o zasięgu regionalnym, krajowym czy międzynarodowym. Działając w tej branży na pewno niejednokrotnie przekonałeś się, że jakość oferowanych produktów i usług oraz cena nie są jedynymi wskaźnikami rzetelności partnerów biznesowych. Tak samo ważne są terminowość oraz umiejętność błyskawicznego reagowania na nagłe problemy.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • Zapewnimy każdego rodzaju wydruki: od systemów wystawienniczych, przez grafiki do brandingu stadionu, po backdrop na festiwal koncertowy
 • Dostarczymy zamówione wydruki zawsze na czas – także bezpośrednio na stoisko targowe, scenę koncertową czy stadion
 • Zorganizujemy sprawdzoną ekipę montażową, gdy ze względu np. na nadmiar obowiązków, Twoi ludzie nie będą w stanie zająć się pracami technicznymi
 • Odbierzemy od Ciebie telefon o każdej porze (nie jesteśmy urzędem 😉)

Large format print production

Jesteśmy parterem drukarni. Dzięki współpracy, możesz przyjmować więcej, dużych i małych zleceń bez konieczności wybierania między wysokimi obrotami a wysokim zyskiem.

Istotnym problemem branży druków cyfrowych jest konieczność częstego dokonywania wyboru między dużymi, zapewniającymi wysokie obroty (ale niewielkie zyski) zleceniami a zadaniami krótkoterminowymi za to z wysoką marżą. Pierwsze budują wizerunek i zapewniają ciągłość prac, ale to te drugie przynoszą firmie realne pieniądze. Dla wielu drukarni, zwłaszcza mniejszych, obsługa obu typów zleceń jest niemożliwa bez uszczerbku dla budżetu i utraty reputacji, a czasem nawet klienta. Właśnie w tym obszarze VISARP odnalazł swoją kluczową specjalizację. Na zawsze rozwiążemy Twój dylemat „obrót czy zysk?”.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • Będziemy Cię wspierać przy realizacji dużych kampanii reklamowych
 • Dostarczymy Ci wszystkie potrzebne materiały drukowane na foliach i tekstyliach
 • Zadbamy o obopólną opłacalność współpracy – możesz przyjmować wysokomarżowe zlecenia z krótkim terminem realizacji, zachowując optymalny poziom obrotów i zysków
 • Jeśli chcesz, staniemy się Twoim dodatkowym zapleczem produkcyjnym
 • Pomożemy Ci zwiększyć konkurencyjność rynkową poprzez rozszerzenie oferty o druk sublimacyjny i skuteczną walkę jakościowo-cenową
 • Zapewnimy Ci kompleksową obsługę: od druku sublimacyjnego bezpośredniego i transferowego, przez odpowiednie wykończenie, po pakowanie i sprawną logistykę

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i nowoczesnym technologiom, w konkurencyjnych cenach dajemy Ci niemiecki standard produkcji i krótkie terminy realizacji.